Як зробити металошукач своїми руками

як самостійно зробити металошукач своїми руками в домашніх умовахПошук з металошукачем, це дуже цікаве та захоплююче дозвілля, але не у всіх є можливість придбати фірмовий металошукач за кругленьку суму, а пошукати є бажання, чи ви просто бажаєте зібрати свій металошукач власноруч. Тоді вам до нас! У нас ви знайдете всю необхідну інформацію, для того, щоб зробити гарний металошукач своїми руками.
Тут ви знайдете схеми таких металошукачів: імпульсні металошукачі, металошукачі з розпізнанням металів, прості схеми, та схеми для професіоналів. У нас нема схем металошукачів на 2ох транзисторах, чи описів «як зробити металошукач з радіо?», всі схеми на нашому сайті придатні для реального пошуку і здатні працювати в польових умовах, а не лише на вашому столі.
Тут зібрані схеми, програми (прошивки), плати, детальні описи та інші матеріали для самостійного виготовлення металошукача. Всі наведені схеми нові і користуються великою популярністю зараз, а не у «радянську епоху». Деякі з цих металошукачів навіть виробляються серійно. І ви також маєте можливість, повторити їх своїми руками.
Схеми металошукачів ідуть у наступній послідовності: «Від простих до складних» (Більш детальна інформація на російськомовній сторінці нашого сайту – как сделать металлоискатель своїми руками).

Схеми простих металошукачів:

Металошукач Малиш FM та Малиш FM-2 своіми руками
Як зробити металошукач Пірат своїми руками. Схема.

Схеми металошукачів, середньої важкості:

Металошукач ШАНС. Імпульсний металошукач с дискримінацією металів.
Металошукач Clone PI.
Металошукач CLONE PI-W.
Clone PI-AVR своїми руками.
Металошукач Квазар
Квазар ARM власними руками
Металошукач Соха 3
Металошукач Фортуна

Та складні схеми металошукачів:

Металошукач Фортуна М
Металошукач Термінатор 3

Для того щоб зробити металошукач в домашніх умовах, окрім наведених схем та описів, вам також можуть знадобитися: паяльник та допоміжне паяльне устаткування (Олово, флюс, пінцети та інше), плоскогубці, викрутки, фальшований текстоліт для виготовлення плати, обмоточний дріт для виготовлення котушки, програматор мікроконтролерів (для багатьох схем),а також радіодеталі дроти та інші дрібниці. Але головне це ваше бажання!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


2 + = шесть